SLEVOVÝ PROGRAM

Aktuálně:


                                                                            
Chci čerpat slevy a benefity

Seznam slev a benefitů je rozdělen zatím do 4 sekcí. V sekci "Kultura" najdete seznam klubů, kulturních zařízení a festivalů. V sekci "Služby" seznam firem poskytujících slevu na služby, např. autoservis, opravna hudebních nástrojů atp. Další dvě sekce "Obchody" a "E-shopy" napovídají o obsahu již svým názvem. Odkazy na jednotlivé sekce najdete v dolní části této stránky.


Chci poskytnout slevu
Chci získat nové klienty
Chci svoji firmu nebo akci zviditelnit

Pokud i Vy máte zájem o poskytování slev nebo výhod našim akcionářům, například slevy na vstupném na kulturní akce, slevy na zboží a služby nebo jiných benefitů a současně svoji akci nebo firmu zviditelnit a tím získat i nové klienty, máte možnost zapojit se do našeho slevového programu.
Formulář najdete na této stránce pod odkazem "Registrace" Na základě tohoto formuláře bude Vaše akce nebo firma zařazena do vybrané sekce s uvedením názvu firmy, festivalu, akce, loga, definicí poskytovaného benefitu, kontaktních údajů a prolinkem na vaše webové stránky.


                             


Kontrola čerpání benefitů je jednoduchá, každý akcionář je držitelem „Přátelské karty“ označené čárovým kódem v číselné řadě 2000 0001 až 2000 5000.
Vyberte si:« zpět

Samson na FACEBOOKu
Najít