REGISTRACEMilí akcionáři!
Právě jste se stali členy velké rodiny příznivců rádia Samson. Držíte v ruce jednu nebo více akcií, přátelské cédéčko a přátelskou kartu. Věříme, že Vám tato „investice“ přinese nejen radost z toho, že pomáháte udržet v éteru spoustu hezkých písniček, které kromě klubových večerů a festivalů už jinde než na „svém“ rádiu neuslyšíte, ale i dobrý pocit z toho, že v dnešní uspěchané a bulvárem válcovaná době ještě existuje parta nadšenců, kteří se na vlnách rádia snaží pro ostatní vytvořit ostrůvek klidu a pohody. My slibujeme, že pro to, aby tomu tak bylo i nadále, uděláme opravdu vše co je v našich silách. Od Vás teď čekáme i nápady a návrhy na doplnění programu.
V tuto chvíli máme v archivu 6 577 písniček, nasazených do vysílání je jich 2 773 a stále se doplňují, a doplňují se opravdu jen ty, které by Vás mohly zaujmout a potěšit. Denně odvysíláme kolem 480 písniček, takže jsme opravdu rádio, kde neuslyšíte jednu písničku 2x nebo vícekrát za den jako na jiných stanicích kde stejné písničky rotují ve 3 až 5ti hodinových blocích. Našim cílem je nejen ignorování výstupů politických komiků a odbourání všeobecného mediálního krve toku, ale i naprostá ignorace reklamy ve vysílání.

Vy osobně se navíc můžete do celého programu zapojit i tak, že poskytnete v rámci slevového programu slevu na zboží, služby nebo na vstupném dalším akcionářům a tedy lidem stejné krevní skupiny. Zapojit do programu se můžete zde.

Důležité!
Dle platného zákona je nutné se při nákupu akcií i zaregistrovat, tj. musíte vyplnit registrační formulář na této stránce. Podle tohoto formuláře bude vyplněn i rubopis Vaší akcie. Čísla akcií v případě nového nákupu budou do formuláře následně doplněna.S pozdravem: Prdíme na politiku a s Vaší pomocí v budoucnu možná i na reklamu.                                                                                        Váš Jaroslav Samson Lenk

 


Registrační formulář« zpět

Samson na FACEBOOKu
Najít