NÁKUP A PRODEJ AKCIÍ

Akcie na doručitele se mění na akcie na jméno

S účinností od 1.1.2014 všechny akcie na majitele, tedy ty které jste si nakoupili, mění na akcie na jméno. To pro Vás znamená, že si akcie, které vlastníte, musíte nechat doplnit o rubopis s uvedením platných registračních údajů a vyplnit registrační formulář. Ideálním místem pro provedení záznamu pro ty, kteří to nezvládli na valné hromadě akcionářů, která letos proběhla v rámci Trampského širáku ve dnech 5.- 6.9.2014, jsou registrační místa v Praze nebo Plzni.
Akcie, které máte v držení, můžete samozřejmě i nadále darovat nebo prodat s tím, že při registraci bude na rubopisu při jejich předložení vyznačen již jejich nový majitel.
 

Pokud máte zájem o nákup akcií, stačí zastavit se na našem kontaktním místě a vybraný počet akcií si zakoupit. V případě, že chcete platbu za nákup uskutečnit převodem z účtu nebo složenkou, stačí vyplnit přiložený formulář objednávky a zaslat ho na adresu organizátora prodeje. V případě zájmu o konkrétní číslo akcie, které je již v držení majitele mimo dosah organizátora prodeje, můžete zadat požadavek ro rubriky "Poptávka", naopak, pokud chcete akcie prodat, můžete je nabídnout k prodeji v rubrice "Nabídka"


Proti padělání jsou naše akcie chráněny vodotiskem a dalšími ochrannými prvky.        

Vyberte si:« zpět

Samson na FACEBOOKu
Najít