ÚVOD

                                                  
image/jpeg

 Ahoj Vážení a mě obzvláště milí spoluakcionáři,

  je tady  festivalová sezona 2024, a stejně jako v letech minulých Vás i
 v tomto roce čekají přátelské slevy na festivalech a koncertech. 


Jako majitelé přátelské karty máte možnost, po jejím předložení, využít slevy na následujících festivalech (pro slevu platí - na jednu kartu - jedna vstupenka). Slevu nelze využít v předprodeji, ale pouze při nákupu vstupenky na místě (s výjimkou akce Tramský širák).
V tuto chvíli jsou pro Vás připraveny slevy na akcích které najdete v sekci
slevový program/přátelské festivaly

O dalších slevách Vás budeme průběžně informovat jak na těchto stránkách, tak prostřednictvím emilů.Užijte si léto plné hudby a kamarádů a zachovejte nám i nadále svou přízeň
                                                                                                               

                                                                                                                  Ahoj, Váš Jarda Samson Lenk


Moji milí a zlatí budoucí spolu-akcionáři,


když jsem v roce 2008 zakládal rádio Samson, dělal jsem to jenom proto, že mi bylo líto té spousty krásných písniček a muziky, která v našem i vedlejších státech vzniká a přesto ji většina hladových uší neuslyší. Jak těžké je získat licenci k radiovému vysílání Vám popisovat nebudu. Důležité je, že se to povedlo. Po pětiletém provozu rádia jsem stál před rozhodnutím. Budu mediálním magnátem, kapitalistou a zblázním se z toho, nebo usmátým Samsonem, hudebníkem? Přiznám se Vám, že ta druhá poloha je mi dražší. Proto jsme s přáteli založili akciovou společnost, která by nám měla pomoci k realizaci rozšiřování signálu i do vzdálenějších koutů republiky, tedy za Vámi domů a zároveň nám uvolnit mysl a fantazii. Je to vlastně taková reakce na stávající stav.
Proto se těším, že Vás budu moci v brzké době přivítat v akcionářské rodině „Přátelé rádia Samson“ jako kolegy a mecenáše dobré původní hudby. 
Právě proto jsme pro Vás připravili tyto stránky, na kterých se dozvíte vše o nákupu akcií, registraci, slevovém programu a dalších důležitostech.

Já se nejvíce těším na blízké setkání a inspirativní přátelství, které může z tohoto počinu vzejít.

                                                                                  Váš Jaroslav Samson Lenk
« zpět

Samson na FACEBOOKu
Najít